Start arrow Doświadczenie
Doświadczenie PDF Drukuj Email
PrawnikKancelaria Radców Prawnych WITKA & NIEWOLA S.C. powstała w lipcu 1998r. w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów na usługi związane ze zwiększeniem bezpieczeństwa obrotu gospodarczego.
Tworzy ją kilkunastoosobowy zespół, w którym trzynastu członków posiada aktualny wpis na listę radców prawnych lub adwokatów.
Ich pracę wspomaga odpowiedni potencjał personalny i nowoczesne zaplecze techniczne.

W wykonaniu powierzonych nam zadań, prowadzimy kompleksową obsługę prawną krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych. W chwili obecnej obsługujemy kilkadziesiąt podmiotów na podstawie stałych umów zlecenia lub w ramach doraźnej pomocy prawnej.

prawna obsługa podmiotów gospodarczychSpecyfika działalności gospodarczych prowadzonych przez naszych licznych Klientów sprawia, że rozwijamy się wszechstronnie. Podnosimy nasze kwalifikacje i zwiększamy umiejętności poprzez stałe doskonalenie warsztatu pracy.
Pracownicy Kancelarii odpowiedzialni za obsługę zagranicznych podmiotów gospodarczych posługują się biegle w mowie i piśmie językami obcymi (angielski, niemiecki, włoski, francuski, rosyjski). Posiadamy w tym zakresie odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

Jesteśmy bardzo skuteczni w prowadzeniu spraw i dochodzeniu należności naszych Klientów. Działamy profesjonalnie, terminowo i kreatywnie, o czym świadczą opinie naszych Klientów. Gwarantujemy naszym Klientom legalność postępowania w przebiegu zleconych nam spraw, zgodnie z obowiązującym prawem i etyką zawodu radcy prawnego.

Korzystanie z naszej usługi daje pewność, że żaden problem prawny nie pozostanie nierozwiązany, gdyż praca w dużym zespole zapewnia wielopłaszczyznowe jego ujęcie.

Usługi świadczone przez naszą Kancelarię charakteryzują się wysoką jakością i profesjonalizmem, a tym samym zapewniają bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.